Menu
FAQ

FAQ

 

Jaki jest cel akcji?

Cele są dwa: wspomóc przez zakup biletu na wirtualny pojedynek z KS Koronawirus mniejsze kluby sportowe oraz szkółki, a także wesprzeć polską służbę zdrowia w czasach pandemii.

Kto jest organizatorem?

Inicjatorem i operatorem akcji jest fundacja Reaktywacja Klubu Sportowego Kabel z Krakowa.

Co jest przedmiotem zakupu?

Przedmiotem zakupu jest bilet – cegiełka na mecz danej drużyny z wirtualnym Klubem Sportowym Koronawirus. Bilet dostępny jest w wersji drukowanej lub wirtualnej.

Jaka jest forma płatności?

Płatności przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem prostej w obsłudze i funkcjonalnej platformy DotPay. By dokonać zakupu, należy zaznaczyć wybraną ilość biletów, a następnie przejść do finalizacji transakcji.

Jak wygląda podział darowizny?

Bilet kosztuje 20zł. Z każdego zakupionego biletu 2 zł (10% kwoty) przeznaczone jest na wsparcie dla służby zdrowia, 16 zł trafia do klubu biorącego udział w akcji, a 2 zł (10% kwoty) na obsługę platformy Klubu Sportowego Koronawirus.

W jaki sposób klub może wypłacić zebrane środki?

Wypłata zebranych środków możliwa jest w każdej chwili. Wystarczy zlecić wypłatę wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając klubowy numer konta oraz dane do przelewu.

Jak pomożemy polskiej służbie zdrowia?

Z każdego zakupionego biletu, co najmniej 10% kwoty trafi na polską służbę zdrowia. Po zakończonej akcji wspólnie w gronie całej społeczności klubów zadecydujemy jakiej konkretnie jednostce należy przekazać zebrane środki.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja Klub Sportowy Koronawirus trwa do zakończenia aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju.